Dell Latitude 5411 N004L541114EMEA 14 FHD / i5-10400H / 8GB / 256GB SSD / nVidia GF MX250 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 14,0” | i5-10400H | 8GB | 256GB | GF MX250 | W10 Pro |
Opis
Dell Latitude 5411
to 14-calowe, laptopy biznesowe projektowane do najbardziej wymagających zadań. To "wydajniejszy brat" serii Latitude 5410, zasadniczą różnicą jest zastosowanie w omawianej serii dużo wydajniejszych procesorów serii H. Tym samym do dyspozycji oddano najnowsze procesory Intel i5-10400H, aż na i7-10850H skończywszy. Standardem biznesowym jest oczywiście matowa matryca FHD o szerokich kątach widzenia wykonana w technologii IPS. Na wyposażeniu znalazła się również opcjonalna(w zależności od modelu) dedykowana karta graficzna NVIDIA® Geforce® MX250 z 2 GB pamięci GDDR5! Dell Latitude 5511 wyposażony został w dwa gniazda pamięci RAM i obsługuje do 64GB DDR4-2933MHz. Producent zapewnił błyskawiczny dostęp do danych wyposażając notebook'a w dysk SSD NVMe PCIe z obsługą do 2TB powierzchni dyskowej. Komunikację zapewnia sieć bezprzewodowa w najnowszym standardzie WiFi 6. Wśród złączy znajdziemy między innymi 1 x Thunderbolt 3 / USB-C 3.2, 3 x USB 3.2 typ A, 1 x RJ45, 1 x mini-jack combo, 1 x HDMI 2.0 i opcjonalny czytnik kart SmartCard.- solidna i elegancka obudowa MIL-STD-810G
- wysokiej jakości matowa matryca IPS
- bardzo duża wydajność, niska temperatura
- funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-10400H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2933MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 220 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera panoramiczna z dwoma mikrofonami |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia GeForce MX250 2GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 13h |
| Pojemność baterii (Wh) | 68 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 32,3 x 21,6 x 2-2,3 cm |
| Waga (kg) | 1,54 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | 2 porty USB 3.2 Type-A, 1 port USB 3.2 Type-A z funkcją PowerShare, 1 port USB 3.2 Type-C™ drugiej generacji z trybem DisplayPort/Thunderbolt, 1 port HDMI 2.0 |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Gold, Certyfikat TCO |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 5411 N004L541114EMEA 14 FHD / i5-10400H / 8GB / 256GB SSD / nVidia GF MX250 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










