Dell Latitude 5520 N015L552015EMEA 15,6 FHD / i7-1165G7 / 16GB / 512GB SSD / Intel Iris Xe / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i7-1165G7 | 16GB | 512GB | Iris Xe | W10 Pro |
Opis

Dell Latitude 5520
to 15,6-calowa, ikona wytrzymałości i solidności z pod znaku Dell. To notebook uniwersalny pod każdym względem, przenaczony dla użytkowników biznesowych i korporacyjnych jako podstawowe narzędzie pracy. Wyposażony w energooszczędne procesory Intel Core Tiger Lake, zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics lub Iris Xe Graphics, do 64 GB RAM oraz dysk SSD M.2 w standardzie NVMe. Trwała i sztywna jednostka zasadnicza, duży gładzik, wygodna klawiatura oraz bogaty zestaw złączy, to niektóre z jego atutów.- Lekka i bardzo trwała obudowa
- Bardzo wydajne procesory Intel 11-tej generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX oraz opcjonalny modem LTE (w niektórych modelach)
- Opcjonalna matryca WVA(IPS), z odwzorowaniem barw 100% gamy barw sRGB!
Dell Latitude 5520 - budowa notebooka:
- 15-calowy wyświetlacz TN bez obsługi dotykowej o rozdzielczości HD 1366 x 768 przy 60 Hz, powłoka przeciwodblaskowa, 45% gamy barw NTSC, 220 nitów
- 15-calowy wyświetlacz WVA bez obsługi dotykowej o rozdzielczości FHD 1920 x 1080 przy 60 Hz, powłoka przeciwodblaskowa, 45% gamy barw NTSC, 250 nitów
- 15-calowy wyświetlacz dotykowy WVA o rozdzielczości FHD 1920 x 1080 przy 60 Hz, powłoka przeciwodblaskowa, 45% gamy barw NTSC, 250 nitów
- 15-calowy wyświetlacz WVA bez obsługi dotykowej o rozdzielczości FHD 1920 x 1080 przy 60 Hz, powłoka przeciwodblaskowa, 100% gamy barw sRGB, 400 nitów, niska emisja światła niebieskiego
- 15-calowy wyświetlacz WVA bez obsługi dotykowej o rozdzielczości UHD 3840 x 2160 przy 60 Hz, powłoka przeciwodblaskowa, 100% gamy barw sRGB, 400 nitów, niska emisja światła niebieskiego

Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-1165G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS / WVA |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% gamy barw NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1 x RJ-45 | 1 x USB 3.2 | 1 x USB 3.2 z funkcją PowerShare | 2 x Port Thunderbolt™ 4 z obsługą standardu Power Delivery i DisplayPort (USB Type-C™) | 1 x HDMI 2.0 | 1 x Gniazdo zestawu słuchawkowego |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 13h |
| Pojemność baterii (Wh) | 63 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 35,78 x 23,33 x 1,9 cm |
| Waga (kg) | 1,59 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Czytnik kart pamięci microSD 4.0, Gniazdo linki zabezpieczającej Wedge Lock, Kamera HD RGB o rozdzielczości 720p przy 30 kl./s z dwoma mikrofonami cyfrowymi |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR; Certyfikat EPEAT Bronze/Silver |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 5520 N015L552015EMEA 15,6 FHD / i7-1165G7 / 16GB / 512GB SSD / Intel Iris Xe / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










