Dell Latitude 7400 2in1 N036L7400142IN1EMEA 14 FHD / i7-8665U / 16GB / 512GB SSD / Intel UHD 620 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 14” | Core i7 | 16GB | 512GB |
Intel | W10 Pro |
Opis
- lekka i wytrzymała obudowa przeszła zaawansowane testy klasy wojskowej MIL-STD 810G
- złącza HDMI 1.4, USB 3.1 i port Thunderbolt™ 3
- matryca IPS o dobrych parametrach
- gwarancja on-site, 36 miesięcy z naprawą w miejscu użytkowania laptopa
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-8665U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR3 2133MHz |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 16h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 31,9 x 19,9 x 8,5 |
| Waga (kg) | 1,36 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Czytnik kart SD |
| Zastosowane technologie | bateria 52 Wh, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 7400 2in1 N036L7400142IN1EMEA 14 FHD / i7-8665U / 16GB / 512GB SSD / Intel UHD 620 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










