Dell Latitude 7400 N075L740014EMEA ALU 14 FHD / i5-8365U / 8GB / 256GB SSD / Intel UHD 620 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 14” | Core i5 | 8GB | 256GB |
Intel | W10 Pro |
Opis
- lekka i wytrzymała obudowa przeszła zaawansowane testy klasy wojskowej MIL-STD 810G
- złącza HDMI 1.4, USB 3.1 i port Thunderbolt™ 3 z obsługą standardu Power Delivery i złącza DisplayPort, opcjonalny modem LTE Cat 16.
- matryca IPS o dobrych parametrach
- gwarancja on-site, 36 miesięcy z naprawą w miejscu użytkowania laptopa
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-8365U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | zapytaj opiekuna handlowego |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 32,1 x 21,4 x 18,9 cm |
| Waga (kg) | 1,35 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Aluminiowa obudowa, port HDMI 1.4, port Thunderbolt 3 Type-C™, DisplayPort przez Type-C port, ExpressConnect, ExpressCharge |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Intel vPro |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Gold |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 7400 N075L740014EMEA ALU 14 FHD / i5-8365U / 8GB / 256GB SSD / Intel UHD 620 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










