Dell Latitude 7490 N043L749014EMEA 14,0 FHD / i5-8350U / 8GB / 256GB SSD / Intel UHD 620 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 14,0” | Core i5 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-8350U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2400MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS / WVA |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | - |
| Wymiary (cm) | 33,1 x 22,09 x 1,79 |
| Waga (kg) | 1,4 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Microsoft Office wersja próbna - obraz oprogramowania, McAfee Security Center wersja próbna |
| Zastosowane technologie | vPro |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Gold |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 7490 N043L749014EMEA 14,0 FHD / i5-8350U / 8GB / 256GB SSD / Intel UHD 620 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










