Dell Optiplex 5490 AIO N207O5490AIO 23.8 FHD / Core i5-10500T / 8GB / 256GB SSD / Integrated / WLAN + BT/ Mysz klawiatura / W10Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23.8" | i5-10500T | 8GB | 256GB | Intel UHD | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

Uniwersalny komputer AiO
Rodzina OptiPlex to ponad 28 lat doświadczenia w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem potrzeb klientów przez stałe tworzenie szybszych i bardziej inteligentnych technologii. Uniwersalne, kompaktowe obudowy z dostosowanymi opcjami wdrażania i dostępnymi procesorami Intel® jedenastej generacji.Intelligent Audio
Współpracuj zdalnie tak jak w jednym pomieszczeniu. Technologia Intelligent Audio poprawia jakość dźwięku i redukuje szumy z otoczenia, dzięki czemu słyszysz innych, a inni słyszą Ciebie lepiej, co zapewnia lepsze wrażenia z konferencji dla wszystkich.Niezrównana wydajność
Grafika nowej generacji: dzięki autonomicznej karcie graficznej dostępnej w konfiguracji 65 W lub karcie UMA w konfiguracji 35 W sprostasz najbardziej wymagającym zadaniom. Wydajność w pracy: architektura Intel® jedenastej generacji obsługuje wydajne procesory Core™ i7. Jeszcze szybszy rozruch: gniazdo M.2 na dysk SSD oraz nawet 64 GB pamięci DDR4 3200 MHz dają pewność, że system będzie płynnie obsługiwał programy wymagające największej wydajności. Solidne połączenia: dzięki karcie Intel® Wi-Fi 6 AX201 masz dostęp do najnowszej technologii Wi-Fi o większej przepustowości.Zmodernizuj środowisko pracy
Dell Technologies Unified Workspace to optymalny standard pomagania klientom w modernizowaniu środowiska punktów końcowych i zapewniania użytkownikom końcowym najwyższego komfortu. Oprogramowanie i usługi Dell mogą być zintegrowane z obecnymi środowiskami końcowymi, aby zwiększać wydajność, zapewniać praktyczne informacje oraz optymalizować wdrażanie, zabezpieczanie, zarządzanie systemami i świadczenie wsparcia.

Inteligentna konstrukcja
Tryb Modern Standby w systemie Windows 10 umożliwia natychmiastowe wyłączanie i włączanie komputera, zapewniając oszczędność energii i stałą łączność. Pracuj tak, jak potrzebujesz, dzięki zrównoważonej budowie. TPM 2.0, zamykane osłony portów i przełącznik naruszenia obudowy chronią Twój komputer. System Windows 10 Modern Standby umożliwia natychmiastowe włączanie/wyłączanie w celu uzyskania niskiego zużycia energii i stałej łączności. Certyfikaty EPEAT Gold i ENERGY STAR w wybranych konfiguracjach.
Specyfikacja techniczna
| Model | OptiPlex 5490 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-10500T |
| Taktowanie procesora | 2.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Kamera internetowa | Tak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 2.0 Type-A • 3 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Obudowa | All-In-One |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 344 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 52.6 mm |
| Waga | 5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Klawiatura Mysz |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Pełna nazwa | Dell Optiplex 5490 AIO N207O5490AIO 23.8 FHD / Core i5-10500T / 8GB / 256GB SSD / Integrated / WLAN + BT/ Mysz klawiatura / W10Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











