Dell Optiplex 7070 UFF / i7-8565U / 16GB / 512GB SSD / Intel UHD 620 / Adj Stand / No optical drive / WLAN + BT / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| UFF | i7-8565U | 16GB | 512GB | UHD 620 | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

Dell OptiPlex 7070 UFF
to najmniejszy komputer stacjonarny klasy Dell Optiplex 7070 montowany w nóżce monitora. Wyposażony w zintegrowaną kartę Intel UHD 620 oraz wydajne procesory Intel. Maksymalna pojemność pamięci RAM do której możemy go rozbudować to 64GB. Komputer może być wyposażony w dysk SDD M.2 PCIe X4 NVMe lub 2,5-calowy dysk HDD, w zależności od wybranej specyfikacji. Obudowa typu UFF to najbardziej kompaktowe rozwiązanie na rynku, nie zajmujące praktycznie w ogóle miejsca na biurku.- najmniejsze rozmairy na rynku
- Wydajne dyski SSD PCIe
- opcjonalna sieć bezprzewodowa WiFi 6
Komputer inny niż wszystkie

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej elastyczności
Niewidoczne urządzenie: komputer 7070 Ultra można schować wewnątrz podstawy monitora, aby był zupełnie niewidoczny. Podstawa o regulowanej wysokości obsługuje dowolny monitor montowany w standardzie VESA o przekątnej do 27", a ramię Dell MSA20 i uchwyt montażowy VESA z przesunięciem obsługują dowolny monitor montowany w standardzie VESA o przekątnej do 38".
Mały i uniwersalny: model 7070 Ultra doskonale integruje się z niestandardową podstawą pod monitor, można go też łatwo zamontować na ścianie lub pod biurkiem.
Prostota i wydajność: komputer Ultra w połączeniu z monitorem Dell P lub UltraSharp ze złączem USB-C korzysta tylko z jednego kabla zasilającego, co pomaga uporządkować miejsce pracy. Zbuduj czyste, wydajne rozwiązanie z dwoma monitorami, aby zwiększyć produktywność nawet o 21%. Komputer Ultra bez dodatkowych rozszerzeń można połączyć nawet z trzema monitorami.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | UFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | tak |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Optiplex 7070UFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 1.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Ósma |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-8565U |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A • 2 x USB 3.1 Type-A • 2 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Obudowa | Ultra Small Form Factor |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Kolor | Czarny • Srebrny |
| Wysokość | 256.2 mm |
| Szerokość | 96.1 mm |
| Głębokość | 27.2 mm |
| Waga | 525 g |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowa klawiatura i mysz Dell KM632 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Pełna nazwa | Dell Optiplex 7070 UFF / i7-8565U / 16GB / 512GB SSD / Intel UHD 620 / Adj Stand / No optical drive / WLAN + BT / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











