Dell Plecak na notebooki 15 Essential ES1520P
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 15 x 35 x 45 cm |
| Waga | 299 g |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 15" |
| Pełna nazwa | Dell Plecak na notebooki 15 Essential ES1520P |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











