Dell Precision 3650MT 1027126918442 i7-11700 / 32GB / 512GB / 2TB / DVDRW / Nvidia P2000 / 3Y BWOS / Win11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TWR | i7-11700 | 32GB | 512GB | 2TB | P2000 | W11 Pro |
Opis

Szybki komputer stacjonarny dla grafika
Najwyższa wydajność: procesory Intel® Core™ i Xeon® jedenastej generacji z technologią vPro zapewniają wydajność, łatwe zarządzanie i wbudowane zabezpieczenia, które umożliwiają nieskrępowaną twórczą pracę i niezawodne działanie stacji roboczej.Pokonaj ograniczenia: wykonuj szybciej najbardziej wymagające zadania dzięki nawet 128 GB szybkiej pamięci 3200 MHz z funkcją ECC lub bez niej oraz gniazdom PCI czwartej generacji.
Elastyczność i możliwości rozbudowy: skalowalna pamięć masowa z dyskami SATA, SAS i SSD PCIe NVMe™ może mieć do 32 TB pojemności i zapewnia najlepsze osiągi przy realizacji złożonych projektów.
Funkcja Intelligent Audio
Współpraca jak podczas przebywania w tym samym pokoju. Technologia Intelligent Audio poprawia jakość dźwięku i redukuje szumy z otoczenia, dzięki czemu słyszysz innych, a inni słyszą Ciebie lepiej, co zapewnia lepsze wrażenia z konferencji dla wszystkich.Niezrównana wydajność i niski koszt
Zyskaj największe możliwości bez nadmiernego obciążania budżetu, wybierając przystępne cenowo stacje robocze Dell Precision z serii 3000. Realizuj niezwykłe pomysły z profesjonalnymi wynikami dzięki konstrukcji SFF i wyjątkowej technologii Dell Reliable Memory Technology Pro.

Zaprojektowany do wielkich wyzwań
Duże możliwości: stacja robocza Precision 3650 Tower w przemysłowej, zajmującej niewiele miejsca konstrukcji zapewnia większe możliwości rozbudowy.Znakomita jakość: możesz łatwo obsługiwać wymagające zadania dzięki doskonałym materiałom konstrukcyjnym, niewielkim wymiarom i najwyższym standardom wykonania.
Lepsze połączenia: szeroka gama łatwo dostępnych portów zapewnia łączność ze wszystkim, czego potrzebujesz. Oprócz tego możesz wybrać opcjonalny drugi port sieciowy, kartę sieciową 10 GbE lub kartę Wi-Fi 6E Intel AX210.
Certyfikaty niezależnych dostawców oprogramowania (ISV)
Stacje robocze Precision są testowane w celu potwierdzenia sprawnej obsługi używanych na co dzień zaawansowanych aplikacji. Certyfikaty ISV posiadane przez firmę Dell obejmują najpopularniejsze niezależne aplikacje.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Model Procesora | Intel Core i7-11700 |
| Pamięć RAM | 32GB DDR4 |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA Quadro P2000 5GB |
| Moc Zasilacza (W) | 550W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Precision 3650 MT |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-11700 |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Taktowanie procesora | 4.9 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | PCI-E |
| Interfejs dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 4 x USB 2.0 Type-A • 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) • 1 x PS/2 Klawiatura • 1 x PS/2 Mysz • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCI • 1 x PCIe 2.0 x 4 • 1 x PCIe x 16 |
| Obudowa | Mini Tower |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 335 mm |
| Szerokość | 176.6 mm |
| Głębokość | 345 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie | Dokumentacja Klawiatura KB216 Mysz optyczna MS116 Europejski przewód zasilający |
| Informacje o gwarancji | 3 lata Basic Onsite |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Dodatkowe oprogramowanie | Microsoft Office 30 dniowa wersja próbna |
| Pozostałe parametry | Dodatkowy Dysk 2TB 5400rpm SATA 2.5" HDD Karta graficzna Nvidia Quadro P2000, 5GB pamięci |
| Pełna nazwa | Dell Precision 3650MT 1027126918442 i7-11700 / 32GB / 512GB / 2TB / DVDRW / Nvidia P2000 / 3Y BWOS / Win11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










