Dell Precision 5550 N008P5550EMEA_VI 15,6 WUXGA / i7-10850H / 16GB / 512 GB SSD / nVidia Quadro T2000 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i7-10850H | 16GB | 512GB | NQ T2000 | W10 Pro |
Opis
Dell Precision 5550
to ultra-smukła, 15-calowa mobilna stacja robocza. Ten wyjątkowy pod wieloma względami laptop, przeznaczony jest do pracy z programami do projektowania takimi jak np. Autodesk Revit, SolidWorks lub Siemens NX. Mocy obliczeniowej dostarczają mu bardzo wydajne procesory Intel Comet Lake-H 2020. Zaczynając od Intel® Core™ i5-10400H, poprzez Core™ i7-10850H oraz Core™ i9-10885H, aż na Intel® Xeon W-10855M skończywszy. Omawianego notebooka można wyposażyć w jedną z dwóch profesjonalnych kart graficznych: NVIDIA® Quadro® T2000 lub słabszą NVIDIA® Quadro® T1000. Producent przewidział dwa rodzaje wyświatlacza, matowy wyświetlacz 15,6" InfinityEdge bez obsługi dotykowej o szerokim kącie widzenia i rozdzielczości FHD+ (1920 x 1200) - gama barw min. 100% sRGB, 500 nitów. Drugim jest dotykowy, matowy wyświetlacz 15,6" InfinityEdge o szerokim kącie widzenia i rozdzielczości UHD+ (3840 x 2400) - gama barw 100% sRGB, 500 nitów. Maksymalna wielkość pamięci RAM to 64GB 2933MHz. Della Precision 5550 wyposażyć można w dyski SSD M.2 PCIe NVMe o pojemności do 2TB. Waga oscyluje w granicach 2,05 kg- najwydajniejsze podzespoły przeznaczone dla profesjonalistów
- lekka, wytrzymała i smukła konstrukcja
- opcjonalny ekran UHD 3840 x 2400, 100% gamy barw Adobe, 500 nitów
- gwarancja 36 miesięcy OnSite
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-10850H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2933MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 100% Adobe RGB color gamut |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro T2000 4GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB-C | 1 |
| Port HDMI | Nie |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12h |
| Pojemność baterii (Wh) | 86 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 34.44 cm x 23.03 cm x 1.165 cm |
| Waga (kg) | 2,05 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Słuchawki/mikrofon combo jack, 2 x USB-C 3.2 Gen 2/Thunderbolt 3 (Power Delivery), USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort, czytnik kart pamięci |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, ExpressCharge, ExpressResponse, IGZO |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT® Gold, Certyfikat TCO |
| Pełna nazwa | Dell Precision 5550 N008P5550EMEA_VI 15,6 WUXGA / i7-10850H / 16GB / 512 GB SSD / nVidia Quadro T2000 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










