Dell Precision 7550 N003P7550EMEA_VI 15,6 FHD / i7-10850H / 16GB / 512GB SSD / nVidia Quadro T2000 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i7-10850H | 16GB | 512GB |
NQ T2000 | W10 Pro |
Opis

Dell Precision 7550
to 15-calowa mobilna stacja robocza. To zdecydowanie jeden z najbardziej zaawansowanych laptopów na rynku profesjonalnych komputerów osobistych. Przeznaczony do pracy z programami do projektowania takimi jak np. Autodesk Revit, SolidWorks lub Siemens NX. Mocy obliczeniowej dostarczają mu bardzo wydajne procesory Intel Comet Lake-H 2020. Zaczynając od Intel® Core™ i5-10400H, poprzez Core™ i9-10885H, aż na Intel® Xeon W-10885M skończywszy. Omawiany model można wyposażyć w najwydajniejsze na rynku profesjonalne karty graficzne: NVIDIA® Quadro® RTX5000 z 16 GB pamięci GDDR6, NVIDIA® Quadro® RTX4000, NVIDIA® Quadro RTX 3000, NVIDIA® Quadro® T2000, NVIDIA® Quadro® T1000. Producent przewidział pięć ekranów o matowej powierzchni, do najciekawszych należą: ekran UHD 3840 x 2160, 100% gamy barw Adobe, 500 nitów, HDR600 oraz FHD 1920 x 1080, 100% gamy barw DCIP3, 500 nitów. Maksymalna wielkość pamięci RAM to 128GB 3200MHz. Precisiona 7550 wyposażyć można w dyski SSD M.2 PCIe NVMe o pojemności do 8TB. Na wyposażeniu znalazł się czytnik SmartCard, dwa złącza Thunderbolt 3. Waga oscyluje w granicach 2,45 kg- najwydajniejsze podzespoły przeznaczone dla profesjonalistów
- opcjonalny ekran UHD 3840 x 2160, 100% gamy barw Adobe, 500 nitów, HDR600
- gwarancja 36 miesięcy OnSite
- bogactwo złącz
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-10850H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2933MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 100% gamy barw DCIP3 |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro T2000 4GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Tak |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 11h |
| Pojemność baterii (Wh) | 95 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 36 x 24,2 x 2,5-2,7 cm |
| Waga (kg) | 2,45 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Czytnik kart SD | 2 porty USB 3.2 pierwszej generacji z funkcją PowerShare | Złącze Mini DP 1.4 | Port HDMI 2.0 | Port RJ45 | 2 porty USB 3.2 Type-C drugiej generacji (Thunderbolt™ 3.0) |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT® Gold, Certyfikat TCO |
| Pełna nazwa | Dell Precision 7550 N003P7550EMEA_VI 15,6 FHD / i7-10850H / 16GB / 512GB SSD / nVidia Quadro T2000 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










