Dell Precision M7730 1030969853106 17,3 UHD / i9-8950HK / 64GB / 2x2TB SSD / nVidia Quadro P5200 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 17,3” | Core i9 | 64GB | 2TB | 2TB | nVidia | W10 Pro |
Opis

- najwydajniejsze podzespoły
- opcjonalny ekran UltraSharp 4K UHD
- gwarancja 36 miesięcy OnSite
- mnogość interfejsów
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel i9-8950HK |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 64 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 2 TB SSD |
| Interfejs dysku | SATA 6.0 Gb/s |
| Pojemność drugiego dysku | 2TB SSD |
| Interfejs drugiego dysku | SATA 6.0 Gb/s |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 17,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 3840 x 2160 (UHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro P5200 16GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Tak |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 6h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | - |
| Wymiary (cm) | 41,4 x 29,97 x 27,35 |
| Waga (kg) | 3,17 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | HDMI 2.0 |
| Certyfikaty | MIL-STD 810G, EPEAT® Gold |
| Pełna nazwa | Dell Precision M7730 1030969853106 17,3 UHD / i9-8950HK / 64GB / 2x2TB SSD / nVidia Quadro P5200 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










