Dell Precision M7740 1025618406819 17,3 FHD / i9-9880H / 16GB / 512GB SSD NVMe PCIe / nVidia Quadro RTX3000 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel i9-9880H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 17,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 3840 x 2160 (UHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro RTX 3000 6GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 10h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 41,42 x 27,37 x 2,61-3,03 cm |
| Waga (kg) | 3,08 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | HDMI 2.0, bateria 97Wh z obsługą funkcji ExpressCharge, Pokrywa wyświetlacza LCD z włókna węglowego |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Intel vPro, NFC |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Dell Precision M7740 1025618406819 17,3 FHD / i9-9880H / 16GB / 512GB SSD NVMe PCIe / nVidia Quadro RTX3000 / W10 Pro + Usługi za 75-300zł |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











