Dell Stacja robocza Precision T3440 SFF 1022835191514 /i7-10700/16GB/256GB SSD M.2/1TB/P620/DVD RW/W10Pro/KB216/MS116/vPRO/260W/3Y NBD
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| SFF | i7-10700 | 16GB | 256GB | 1TB | NQ P620 | W10 Pro |
Opis

Dell Precision 3440 Small Form Factor
to następca modelu T3431, najmniejszej stacji roboczej Dell Precision. Procesory Intel ® Core ™ i Xeon ® vPro ® dziesiątej generacji zapewniają firmom wydajność, łatwość zarządzania, wbudowane funkcje bezpieczeństwa i stabilność architektury Intel ® oraz są zgodne z przyszłościowym planem działania. Pamięć RAM, cztero-kanałowa DDR4-2933MHz (z obsługą ECC lub bez) o pojemności do 128GB. Wyposażony w profesjonalne karty graficzne najnowszej generacji AMD Radeon ™ Pro i NVIDIA® Quadro®. Skalowalna pamięć masowa z opcjami SATA SAS i PCIe NVMe SSD do 10 TB zapewnia najwyższą wydajność w przypadku złożonych projektów. Innowacyjna, łatwa w serwisowaniu konstrukcja i niezawodność certyfikowana przez niezależnych producentów oprogramowania gwarantuje, że nowe stacje robocze działają płynnie i sprawdzą się idealnie w rozwijających się firmach.- niewielkie rozmiary obudowy
- najnowsze procesory Intel 10-tej generacji
- opcjonalne, profesjonalne karty graficzne
- bogactwo portów
Specyfikacja techniczna
| Model | Precision T3440 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-10700 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | HDD+SSD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa | Realtec ALC3246 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Quadro P620 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A • 1 x USB 3.1 Type-C • 4 x USB 2.0 Type-A • 4 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) • 1 x PS/2 Klawiatura • 1 x PS/2 Mysz • 1 x RJ-45 • 1 x RS-232 |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 290 mm |
| Szerokość | 92.6 mm |
| Głębokość | 292.8 mm |
| Waga | 3.89 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura KB216 Mysz MS116 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Informacje o gwarancji | NBD |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | Dell Stacja robocza Precision T3440 SFF 1022835191514 /i7-10700/16GB/256GB SSD M.2/1TB/P620/DVD RW/W10Pro/KB216/MS116/vPRO/260W/3Y NBD |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










