Dell Stacja robocza Precision T3640 MT 1024325534914 i7-10700/16GB/256GB SSD M.2/2TB/Nvidia P2200/DVD RW/W10Pro/KB216/MS116/vPRO/3Y NBD
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| MT | i7-10700 | 16GB | 256GB | 2TB | NQ P2200 | W10 Pro |
Opis
Dell Precision T3640
to wydajna stacja robocza zamknięta w nowoczesnej obudowie typu Tower. Komputer Precision 3640 Tower ma przemyślaną, oszczędzającą miejsce konstrukcję z dużymi możliwościami rozbudowy. Wyposażony w najnowsze procesory Intel ® Core ™ i Xeon ® vPro ® dziesiątej generacji. Wykonuj najbardziej intensywne zadania dzięki szybszym prędkościom pamięci do 2933 MHz, 128 GB DDR4, opcjonalnej pamięci ECC (w przypadku procesorów Xeon). Skalowalna pamięć masowa z dyskami SSD SATA i PCIe NVMe może być skonfigurowana do 30 TB, zapewniając najwyższą wydajność w przypadku złożonych projektów. Wyposażony w najnowsze profesjonalne karty graficzne AMD Radeon ™ Pro i NVIDIA ® Quadro z obsługą grafiki do 300 W. Stacja robocza Precision 3640 Tower obsługuje tworzenie treści VR z wydajnością klasy stacji roboczej, na której można polegać. Szereg łatwo dostępnych portów zapewnia łączność ze wszystkim, czego potrzebujesz, a opcjonalna karta Smart Card (CAC / PIV) bezproblemowo zabezpiecza Twój adres IP. Dodatkowo uzyskaj obsługę sieci bezprzewodowej do 10 GB. Dodatkowo uzyskaj opcjonalną kartę sieciową do 10Gbe.- nowoczesna obudowa z łatwą możliwością rozbudowy
- najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- profesjonalne karty graficzne AMD Radeon ™ Pro i NVIDIA ® Quadro
- opcjonalna rozbudowa magazynu dyskowego do 30TB
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Model Procesora | Intel Core i7-10700 |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 256 GB SSD + 2 TB HDD |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA Quadro P2200 5GB |
| Moc Zasilacza (W) | - |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Precision T3640 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-10700 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | HDD+SSD |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa | Realtec ALC3246 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Quadro P2200 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.1 Type-A • 3 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) • 1 x Audio (Mikrofon) • 1 x PS/2 Klawiatura • 1 x PS/2 Mysz • 1 x RJ-45 |
| Obudowa | Tower |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 335 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Głębokość | 345 mm |
| Waga | 9.36 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura KB216 Mysz MS116 |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Informacje o gwarancji | NBD |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | Dell Stacja robocza Precision T3640 MT 1024325534914 i7-10700/16GB/256GB SSD M.2/2TB/Nvidia P2200/DVD RW/W10Pro/KB216/MS116/vPRO/3Y NBD |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










