Dell Vostro 3490 N1034VN3490BTPPL01_2005 14 HD / i3-10110U / 4GB / 1TB HDD / Intel UHD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 14” | Core i3 | 4GB | 1TB |
Intel | W10 Pro |
Opis

- trwała i solidna obudowa
- wydajne procesory dziesiątej generacji
- gwarancja 36 miesięcy OnSite
- mnogość interfejsów
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel i3-10110U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 4 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1366 x 768 (HD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | TN |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 220 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB 3.0 |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 10h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 33,9 x 24,2 x 1,99-2,1 cm |
| Waga (kg) | 1,68 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Bateria 33 Wh |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 7.1, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Dell Vostro 3490 N1034VN3490BTPPL01_2005 14 HD / i3-10110U / 4GB / 1TB HDD / Intel UHD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










