Delock Kabel DVI-D (18+1) - HDMI M/M v1.2 2m Single Link czarny
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kabel DVI-D (18+1) - HDMI M/M v1.2 2m Single Link czarny
Kabel DVI do HDMI firmy Delock może być używany do podłączenia monitora HDMI lub projektora do interfejsu DVI komputera PC lub laptopa.
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy • Wideo |
| Długość przewodu | 2 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | DVI-D 19pin Męska |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Złącze DVI z wkrętami Rodzaj kabla: 30 AWG Pozłacane złącze Potrójnie ekranowany przewód Szybkość transmisji danych do 3,96 Gb/s Rozdzielczość do 1920 x 1200 @ 60 Hz (w zależności od systemu i podłączonych urządzeń) |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Standard | HDMI High Speed |
| Wymiary | Średnica kabla: ok. 7,3 mm |
| Wymagania sprzętowe | Wolny interfejs DVI |
| Pełna nazwa | Delock Kabel DVI-D (18+1) - HDMI M/M v1.2 2m Single Link czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










