Delock Kabel HDMI-HDMI 4K Ethernet 2m czarny 84714
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ten potrójnie ekranowany przewód HDMI High Speed z obsługą sieci Ethernet firmy Delock łączy w sobie funkcjonalność w zakresie szybkiego transferu danych jak również połączenia audio/wideo oraz połączenia sieci Ethernet.
Ze względu na obsługę przepustowości do 18 Gb/s obecnie mogą być wyświetlane materiały 4K (maks. częstotliwość odświeżania 60 Hz), materiały 3D w rozdzielczości 4K (maks. częstotliwość odświeżania 24 Hz) oraz materiały w kinowym formacie obrazu 21:9. Przewód ten umożliwia jednoczesną transmisję dwóch kanałów wideo w celu wyświetlania strumieni wideo na jednym ekranie dla dwóch użytkowników, a także jednoczesną transmisję do czterech kanałów audio. Jakość transmisji audio została znacząco poprawiona dzięki zastosowaniu częstotliwości próbkowania o wartości do 1536 kHz.
Specyfikacja:
- Złącze: 19 pinowe męski złącze High Speed HDMI-A > 19 pinowe męski złącze High Speed HDMI-A
- Specyfikacja High Speed HDMI with Ethernet (HEC)
- Rodzaj kabla: 30 AWG
- Skrętka kablowa
- Miedziany przewodnik
- Pozłacane złącze
- Potrójnie ekranowany przewód
- Transfer sygnałów audio i video
- Szybkość transmisji danych do 18 Gb/s
- Obsługa rozdzielczości do 4096 x 2160 @ 60 Hz (w zależności od systemu i podłączonych urządzeń!)
- Obsługa 3D: maks. 1920 x 1080 @ 60 Hz; 4096 x 2160 @ 24 Hz (w zależności od systemu i podłączonych urządzeń!)
- Obsługuje kinowy format obrazu 21:9
- Obsługuje 1080p HFR (wysoka częstotliwość odświeżania) 3D
- Częstotliwość odświeżania do 120 Hz
- Obsługuje jednoczesną transmisję 2 kanałów wideo, aby umożliwić użytkowanie jednego ekranu przez dwóch użytkowników
- Obsługuje próbkowanie kolorów w formacie 4:2:0 (oryginalny format Blu-Ray, DVD i TV)
- Posiada zwrotny kanał audio (ARC)
- Maksymalnie 32 kanały audio dla głośników
- Częstotliwość próbkowania audio o wartości do 1536 kHz
- Obsługuje jednoczesną transmisję do 4 kanałów audio
- Obsługuje dynamiczną regulację synchronizacji ruchu warg z dźwiękiem w przypadku opóźnień audio / wideo
- Obsługuje polecenia sterowania CEC 2.0
- Wykorzystuje nową zaawansowaną przestrzeń kolorów do prezentacji obrazów cyfrowych
- Obsługa Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio
- Bardziej żywe i naturalne kolory
- Kolor: czarny
- Długość kabla: ok. 2 m
- Opakowanie: Poly bag
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy • Wideo |
| Długość przewodu | 2 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Ilość PIN-ów: 19 Prędkość transmisji: 18000 Mb/s Wymagania systemowe: wolny interfejs HDMI |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Waga | 119 g |
| Pełna nazwa | Delock Kabel HDMI-HDMI 4K Ethernet 2m czarny 84714 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










