Delock Kabel HDMI-HDMI v1.4 HSE 1.5m czarny 83738
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przewód High Speed HDMI z obsługą Ethernet firmy Delock łączy w sobie szybki transfer danych, obsługę audio/ wideo oraz połączenie Ethernet.
Jest on używany do podłączania urządzeń DVD lub Blu-ray do telewizora lub do podłączania monitora do komputera osobistego, bądź laptopa. Przewód ten obsługuje również rozdzielczość 4K Ultra HD, zapewniając jednocześnie, że wszystkie podłączone urządzenia są kompatybilne.
Specyfikacja:
- Złącze: 1 x 19-pinowe męskie złącze HDMI-A > 1 x 19-pinowe męskie złącze HDMI-A
- Specyfikacja High Speed HDMI with Ethernet (HEC)
- Rodzaj kabla: 28 AWG
- Średnica kabla: ok. 7,3 mm
- Skrętka kablowa
- Miedziany przewodnik
- Pozłacane złącze
- Transfer sygnałów audio i video
- Szybkość transmisji danych do 10,2 Gb/s
- Rozdzielczość do 3840 x 2160 @ 30 Hz (w zależności od systemu i podłączonych urządzeń)
- Funkcja 3D obsługuje rozdzielczość do 1080p w dwóch strumieniach video, 60 obrazów na sekundę każdy
- Częstotliwość odświeżania do 120 Hz
- Zawiera nowy kanał Audio Return Channel (ARC)
- Wykorzystuje nową zaawansowaną przestrzeń kolorów do prezentacji obrazów cyfrowych
- Obsługa Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio
- Bardziej żywe i naturalne kolory
- Opakowanie: Poly bag
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy • Wideo |
| Długość przewodu | 1.5 mm |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: Wolny interfejs HDMI |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet • HDMI Ultra HD 4K |
| Pełna nazwa | Delock Kabel HDMI-HDMI v1.4 HSE 1.5m czarny 83738 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










