Delock Kabel HDMI M/M v2.0 0.4m - 1.5m spirala czarny 84967
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wysokiej jakości kabel HDMI Delock służy to łączenia urządzeń z interfejsem HDMI, takich jak telewizory, odtwarzacze Bue-ray, monitory i projektory. Obsługuje pasmo 18 Gbps, materiał może być wyświetlany z rozdzielczością do 4K Ultra HD (3840 x 2160 @ 60 Hz).
Kabel spiralny pomaga w utrzymaniu porządku
Kabel spiralny będzie rozciągnięty tylko na potrzebną długość więc łatwo go schować za szafka.
Pozostałe parametry
Rodzaj kabla: 34 AWG Średnica kabla: ok. 4,5 mm Materiał powłoki: TPU Skrętka kablowa Miedziany przewodnik Potrójnie ekranowany przewód Pozłacane styki Transfer sygnałów audio i video Szybkość transmisji danych do 18 Gbps Rozdzielczość do 3840 x 2160 @ 60 Hz (w zależności od systemu i podłączonych urządzeń) Obsługa 3D: maks. 1920 x 1080 @ 60 Hz; 3840 x 2160 @ 30 Hz (w zależności od systemu i podłączonych urządzeń) Obsługuje kinowy format obrazu 21:9 Obsługuje 1080p HFR (wysoka częstotliwość odświeżania) 3D Częstotliwość odświeżania do 120 Hz Obsługuje jednoczesną transmisję 2 kanałów wideo, aby umożliwić użytkowanie jednego ekranu przez dwóch użytkowników Obsługuje próbkowanie koloru w formacie 4:2:0 (oryginalny format Blu-Ray, DVD i TV) Posiada zwrotny kanał audio (ARC) Maks. 32 kanały audio dla głośników Częstotliwość próbkowania audio o wartości do 1536 kHz Obsługuje jednoczesną transmisję do 4 kanałów audio Obsługuje dynamiczną regulację synchronizacji ruchu warg z dźwiękiem w przypadku opóźnień audio / wideo Obsługuje polecenia sterowania CEC 2.0 Obsługa Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio Obsługa HDR
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Wideo |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Standard | HDMI Standard with Ethernet |
| Waga | 0 kg |
| Pełna nazwa | Delock Kabel HDMI M/M v2.0 0.4m - 1.5m spirala czarny 84967 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










