Gembird Adapter USB-C do HDMI 4K 30Hz female 15 cm
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Adapter USB-C do HDMI 4K 30Hz female 15 cm
- Przejściówka z wtyczką USB typu C na złącze żeńskie HDMI
- Do podłączenia wyświetlacza HDMI do źródła wideo USB typu C (np. smartfona lub laptopa)
- Działa na każdym urządzeniu obsługującym tryb alternatywny DisplayPort (tryb alternatywny)
- Obsługuje rozdzielczości 4K UHD przy 30 Hz
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Adapter |
| Długość przewodu | 15 cm |
| Waga | 20 g |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K • USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Pełna nazwa | Gembird Adapter USB-C do HDMI 4K 30Hz female 15 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










