Gembird Kabel Displayport V1.2 4K M/M 3m CC-DP2-10
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy • Wideo |
| Długość przewodu | 3 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Interfejs: Displayport v1.2 |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 194 g |
| Pełna nazwa | Gembird Kabel Displayport V1.2 4K M/M 3m CC-DP2-10 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










