Gembird Kabel USB-C do HDMI male 4K 30Hz 2m A-CM-HDMIM-01
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kabel USB-C do HDMI male 4K 30Hz 2m
- Podłącz wyświetlacz HDMI do portu USB typu C
- Łatwy w użyciu, nie wymaga sterowników ani zewnętrznego zasilania.
- Umożliwia przesyłanie audio-wideo z urządzenia mobilnego z portem USB-C do monitora HDMI, telewizora, projektora
- Działa na każdym urządzeniu wyposażonym w port USB Type-C obsługujący wideo
- Obsługuje maksymalne rozdzielczości 4K*2K (30Hz)
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Adapter |
| Długość przewodu | 2 m |
| Waga | 71 g |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K • USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Pełna nazwa | Gembird Kabel USB-C do HDMI male 4K 30Hz 2m A-CM-HDMIM-01 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










