Gembird Ramię dla dwóch monitorów biurkowe (regulowane), 17 cale- 32 cale, do 9kg
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Biurkowe ramię dla dwóch monitorów (regulowane), 17"- 32" do 9kg
- DOSKONALE USTAWIONY MONITOR
- Lekka i zwarta konstrukcja
- Uchwyt na biurko z podwójnym ramieniem na dwa monitory
- Ramiona umożliwiają obracanie, wydłużanie, chowanie lub pochylanie wyświetlacza oraz umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Wytrzymały, mocny zacisk biurkowy do łatwego i bezpiecznego zamocowania na biurku
- Praktyczne zaciski organizujące kable w ramieniu
- Działa z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32 ")
- Kompatybilny z VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 3.5 kg |
| Pozostałe parametry | Montaż: przelotka, zacisk Sugerowana grubość blatu: zacisk: 10 ~ 85 mm, przelotka: 10 ~ 40 mm Zarządzanie kablami: tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-D2-01 |
| EAN | 8716309126076 |
| Obrót | 90 ° |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię dla dwóch monitorów biurkowe (regulowane), 17 cale- 32 cale, do 9kg |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










