Gembird Ramię dla monitora biurkowe (regulowane), 17 cali -32 cale, do 9 kg
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Biurkowe ramię dla monitora (regulowane), 17"- 32", do 9 kg
- Ustaw ekran idealnie wg własnych potrzeb
- Lekka i zwarta konstrukcja
- Uchwyt biurkowy dla jednego monitora z pojedynczym ramieniem do monitora
- Ramię umożliwia obracanie, wysuwanie, wsuwanie lub przechylanie monitora oraz umożliwia obracanie monitora z trybu poziomego do pionowego itp.
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32")
- Mocny zacisk biurkowy do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami dla zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy
- Zgodność ze standardem VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 2.7 kg |
| Pozostałe parametry | Montaż: przelotka, zacisk Sugerowana grubość blatu: zacisk: 10 ~ 85 mm. przelotka: 10 ~ 40 mm Zarządzanie kablami: tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-D1-01 |
| EAN | 8716309126069 |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 90 ° |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię dla monitora biurkowe (regulowane), 17 cali -32 cale, do 9 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










