Gembird Ramię dla trzech monitorów biurkowe (regulowane), 17 cali- 27 cali, do 7kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Biurkowe ramię dla trzech monitorów (regulowane), 17"- 27", do 7kg
- DOSKONALE USTAWIONY MONITOR
- Lekka i zwarta konstrukcja
- Uchwyt na biurko z podwójnym ramieniem na 3x monitory
- Ramiona umożliwiają obracanie, wydłużanie, chowanie lub pochylanie wyświetlacza oraz umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Wytrzymały, mocny zacisk biurkowy do łatwego i bezpiecznego zamocowania na biurku
- Praktyczne zaciski organizujące kable w ramieniu
- Działa z prawie każdym monitorem LCD (maks. 27 ")
- Kompatybilny z VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 5.2 kg |
| Pozostałe parametry | Montaż: przelotka, zacisk Sugerowana grubość blatu: zacisk: 10 ~ 85 mm, przelotka: 10 ~ 40 mm Zarządzanie kablami: tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-D3-01 |
| EAN | 8716309126267 |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 7 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium, Tworzywo sztuczne, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 90 ° |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię dla trzech monitorów biurkowe (regulowane), 17 cali- 27 cali, do 7kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










