Gembird Ramię regulowane 17-32 cale 9kg długie
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-D1-03 w kolorze czarnym
Przeznaczony jest dla monitorów o rozmiarach ekranu 17 - 32 cali. Produkt zaprojektowany został dla jednego monitora, montowany jest bezpośrednio do biurka. Ramiona umożliwiają obracanie, wydłużanie, chowanie lub pochylanie wyświetlacza oraz umożliwiają obracanie wyświetlacza z trybu poziomego do pionowego itp. MA-D1-03 posiada wytrzymały, mocny zacisk biurkowy do łatwego i bezpiecznego montażu oraz praktyczne zaciski organizujące kable w ramieniu. Ponadto jest kompatybilny z VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm).
- Ustaw ekran idealnie, aby uzyskać optymalną ergonomiczną pozycję
- Kompaktowe rozwiązanie oszczędzające miejsce
- Uchwyt do monitora na biurko z pojedynczym ramieniem monitora
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32" / 9 kg)
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 116 x 308 x 561 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Waga | 2.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Elementy ramion Zestaw akcesoriów instalacyjnych Instrukcja instalacji |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +45° ~ -45° Zakres obrotu: +90° ~ -90° Obrót ekranu: +180° ~ -180° Instalacja: Zacisk biurkowy lub przelotka Maks. grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 85 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm Zarządzanie kablami |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-D1-03 |
| EAN | 8716309127585 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię regulowane 17-32 cale 9kg długie |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










