Gembird Ramię regulowane 17-32 cale 9kg
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pojedyncze ramię do monitora montowane na biurku, 17-32
- Ustaw ekran idealnie, aby uzyskać optymalną ergonomiczną pozycję
- Kompaktowe rozwiązanie oszczędzające miejsce
- Uchwyt do monitora na biurko z pojedynczym ramieniem monitora
- Umożliwia obracanie i przechylanie wyświetlacza oraz umożliwia obracanie wyświetlacza z trybu poziomego do pionowego
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 116 x 146 x 561 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 2.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Elementy ramion Zestaw akcesoriów instalacyjnych Instrukcja instalacji |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +45° ~ -45° Zakres obrotu: +90° ~ -90° Obrót ekranu: +180° ~ -180° Instalacja: Zacisk biurkowy lub przelotka Maks. grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 85 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm Zarządzanie kablami |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-D1-02 |
| EAN | 8716309127561 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 90 ° |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię regulowane 17-32 cale 9kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










