Gembird Ramię regulowane do monitora do montażu na ścianie, do 27 cali/7 kg
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowane ramię do monitora do montażu na ścianie, do 27 "/ 7 kg
- Ustaw swój TV wg własnych potrzeb
- Lekka i zwarta konstrukcja
- Uchwyt ścienny monitora z pojedynczym ramieniem monitora
- Ramię obraca się, wysuwa i chowa, przechyla w celu zmiany kąta czytania i umożliwia obracanie ekranu z trybu poziomego do pionowego itp.
- Umożliwia łatwe ergonomiczne ustawienie w celu zmniejszenia obciążenia
- Działa z prawie każdym telewizorem/monitorem LCD (maks. 27")
- Trwała regulowana sprężyna odpowiednia dla monitorów o wadze 2 - 7 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami dla zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy
- Zgodność ze standardem VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 1.3 kg |
| Pozostałe parametry | Wykończenie powierzchni: malowanie proszkowe Kolor: delikatna tekstura czarna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-WA1-01 |
| EAN | 8716309106887 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 7 kg |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię regulowane do monitora do montażu na ścianie, do 27 cali/7 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










