Gembird Ramię regulowane na 3 monitory 17 - 27 cali 6kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowane ramię monitora montowane na biurku na 3 monitory
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt biurkowy do monitora z pojedynczym ramieniem na 3 monitory
- Ramię obraca się, rozciąga i chowa, przechyla się, aby zmienić kąt czytania
- Listwa montażowa monitora do montażu 3 monitorów obok siebie
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 27")
- Wytrzymałe, regulowane sprężyny gazowe odpowiednie do monitorów o wadze 16 kg
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 1330 x 709 x 770 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 8.58 kg |
| Akcesoria w zestawie | Ramię biurka Instrukcja obsługi Narzędzia montażowe |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +5° ~ -15° Zakres obrotu: +10° ~ -10° Obrót ekranu: +180° ~ -180° Instalacja: Zacisk biurkowy lub przelotka Maks. grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 85 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-DA3-03 |
| EAN | 8716309127691 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 6 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal, Tworzywo sztuczne, Aluminium |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię regulowane na 3 monitory 17 - 27 cali 6kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










