Gembird Uchwyt do monitora max 27\'\' i laptop do 17\'\'
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowany uchwyt biurkowy z ramieniem na monitor i podstawką na notebooka.
Uchwyt do monitora z półką na notebooka montowany jest na biurku. Ustaw idealnie ekran, aby zmniejszyć zmęczenie szyi i oczu. Dzięki uchwytowi zaoszczędzisz miejsce na biurku. Ramiona obracają się, wysuwają i chowają, przechylają, aby zmienić kąt czytania. Umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp. Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia. Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 27") i obsługuje notebooki o przekątnej do 17,3"
- Zgodność ze standardem VESA: 75 x 75, 100 x 100 mm
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami dla zorganizowanego i schludnego miejsca pracy
- Wykończenie powierzchni: malowanie proszkowe
- Dopasuj rozmiar ekranu: 17 "~ 32"
- Udźwig: 8 kg (na ramię)
- Zakres pochylenia: +90° ~ -30°
- Zakres obrotu: +90° ~ -90°
- Obrót ekranu: +180° ~ -180°
- Instalacja: Zacisk biurkowy lub przelotka
- Maks. Grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 80 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm
- Zarządzanie kablami: Tak
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 117x300x800mm |
| Przeznaczenie | Monitory, Laptop |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 4.62 kg |
| Pozostałe parametry | Udźwig: 8 kg (na ramię) Zakres pochylenia: +90° ~ -30° Zakres obrotu: +90° ~ -90° Obrót ekranu: +180° ~ -180° Instalacja: Zacisk biurkowy lub przelotka Maks. Grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 80 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm Zarządzanie kablami: Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-DA-04 |
| EAN | 8716309127721 |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 180 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | ABS, Aluminium, Stal |
| Pełna nazwa | Gembird Uchwyt do monitora max 27\'\' i laptop do 17\'\' |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










