Gembird Uchwyt do monitora max 32 cale i laptopa do 15.6 cali
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowane ramię monitora montowane na biurku z półką na notebooka (pełny ruch)
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka konstrukcja zapewniająca pełny ruch
- Uchwyt do monitora montowany na biurku z półką na notebooka
- Ramiona obracają się, wysuwają i chowają, przechylają w celu zmiany kąta czytania i umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32") i obsługuje notebooki o przekątnej do 15,6"
- Trwałe, regulowane ramiona sprężynowe, odpowiednie do monitorów o wadze 18 kg
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
Specyfikacja techniczna
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Wymiary | 1137 x 346 x 530 mm |
| Przeznaczenie | Laptop, Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 6.23 kg |
| Akcesoria w zestawie | Ramię biurka Instrukcja obsługi Narzędzia montażowe |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +90° ~ -90° Zakres obrotu: +90° ~ -90° Obrót ekranu: +90° ~ -90° Instalacja: Zacisk biurkowy lub przelotka Maks. grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 85 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-DA3-02 |
| EAN | 8716309127653 |
| Materiał | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Gembird Uchwyt do monitora max 32 cale i laptopa do 15.6 cali |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










