Gembird Uchwyt monitora max 32 cale i laptop do 17.3 cala
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowane ramię monitora montowane na biurku na 2 monitory
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt biurkowy do monitora z pojedynczym ramieniem na 2 monitory
- Ramię obraca się, rozciąga i chowa oraz przechyla, aby zmienić kąt odczytu
- Listwa montażowa monitora do montażu 2 monitorów obok siebie
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32")
- Wytrzymałe, regulowane sprężyny gazowe odpowiednie do monitorów o wadze 28 kg
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 832 x 725 x 760 mm |
| Przeznaczenie | Laptop, Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 7.12 kg |
| Akcesoria w zestawie | Ramię biurka Instrukcja obsługi Narzędzia montażowe |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +10° ~ -10° Zakres obrotu: +10° ~ -10° Obrót ekranu: +180° ~ -180° Instalacja: Zacisk biurkowy lub przelotka Maks. grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 85 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-DA2-04 |
| EAN | 8716309127684 |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Aluminium, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Pełna nazwa | Gembird Uchwyt monitora max 32 cale i laptop do 17.3 cala |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










