Gembird Uchwyt na 2 monitory 17-32 max. 9kg
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt na biurko z podwójnym ramieniem na dwa monitory (obrót, pochylenie, reg. wysokości), 17-32, do 9 kg
- Ramiona umożliwiają obracanie, wydłużanie, chowanie lub pochylanie wyświetlacza oraz umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Wytrzymały, mocny zacisk biurkowy do łatwego i bezpiecznego zamocowania na biurku
- Praktyczne zaciski organizujące kable w ramieniu
- Działa z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32 ")
- Kompatybilny z VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
- Instalacja: zacisk, przelotka
- Sugerowana grubość biurka: Zacisk: 10 ... 85 mm, Przelotka: 10 ... 40 mm
- Zarządzanie kablami:
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 116 x 146 x 957 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Waga | 3.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Elementy ramienia do montażu na biurku Zestaw akcesoriów instalacyjnych Instrukcja instalacji |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +45° ~ -45° Zakres obrotu: +90° ~ -90° Obrót ekranu: +180° ~ -180° Instalacja: zacisk, przelotka Maks. grubość biurka: Zacisk: 10 ~ 85 mm, Przelotka: 10 ~ 40 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-D2-02 |
| EAN | 8716309127592 |
| Obrót | 180 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Pełna nazwa | Gembird Uchwyt na 2 monitory 17-32 max. 9kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










