Gembird Uchwyt ścienny 3 monitory 17-27 cali 6kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowane ramię do monitora montowane na ścianie na 3 monitory
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt ścienny do monitora z pojedynczym ramieniem na 3 monitory
- Ramię obraca się, rozciąga i chowa, przechyla się, aby zmienić kąt czytania
- Listwa montażowa monitora do montażu 3 monitorów obok siebie
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 27")
- Trwała, regulowana sprężyna gazowa odpowiednia do monitorów o wadze 16 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 1440 x 700 x 665 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 7.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Ramię ścienne Instrukcja obsługi Narzędzia montażowe |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +10° ~ -10° Zakres obrotu: +10° ~ -10° Obrót ekranu: +180° ~ -180° Zarządzanie kablami |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-WA3-01 |
| EAN | 8716309127677 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 6 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Aluminium, Stal |
| Pełna nazwa | Gembird Uchwyt ścienny 3 monitory 17-27 cali 6kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










