Gembird Uchwyt ścienny na 2 monitory 17-32 cali 8kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowane ramię do montażu ściennego na 2 wyświetlacze, 17-32, do 8 kg
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt ścienny do monitora z podwójnymi ramionami monitora
- Ramiona obracają się, wysuwają i chowają, przechylają w celu zmiany kąta czytania i umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32")
- Trwałe, regulowane sprężyny gazowe odpowiednie do monitorów o wadze 18 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 850 x 670 x 700 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 5.92 kg |
| Akcesoria w zestawie | Ramię ścienne Instrukcja obsługi Narzędzia montażowe |
| Pozostałe parametry | Zakres pochylenia: +10°... -10° Zakres obrotu: +10°... -10° Obrót ekranu: +180°...-180° Zarządzanie kablami |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-WA2-02 |
| EAN | 8716309127660 |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal, Tworzywo sztuczne, Aluminium |
| Rodzaj | Ścienny |
| Pełna nazwa | Gembird Uchwyt ścienny na 2 monitory 17-32 cali 8kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










