HP 255 G7 2D309EA 15,6 FHD / AMD Ryzen R3-3200U / 8GB / 256GB SSD M.2 PCIe / DVD-RW / Radeon Vega 3 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | R3-3200U | 8GB | 256GB | Vega 8 | W10 Pro |
Opis

HP 255 G7
to niedrogi komputer przenośny, który doskonale sprawdzi się do podstawowych działań biurowych. Posiada 15,6-calowy, matowy ekran o rozdzielczości HD lub FHD. Matowy wyświetlacz podświetlany jest w technologii LED i osiąga jasność na poziomie 220. Nowa odchudzona obudowa budowa wykonana ze stopu magnezu oraz tworzywa ABS, cechuje się przede wszystkim mobilnością i bardzo dużą wytrzymałością, niespotykaną wcześniej w tej kategorii cenowej. HP 255 G7 napędzany jest przez najnowsze procesory AMD Ryzen oraz bardzo szybkie dyski twarde SSD montowane w gnieździe M.2. Całość konstrukcji jest dość lekka i waży od 1,78 kg.- bardzo trwała obudowa
- opcjonalny napęd optyczny
- wydajne procesory Intel
- mnogość interfejsów w tym HDMI 1.4b oraz porty USB 3.1
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 3 |
| Model procesora | AMD Ryzen 3-3200U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2400MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 220 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon Vega 3 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB 3.0 |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 37,6 × 24,6 × 2,25 cm |
| Waga (kg) | 1,78 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | 1 czytnik cyfrowych kart pamięci z obsługą wielu formatów; (Obsługa kart pamięci SD, SDHC, SDXC.) |
| Zastosowane technologie | HDMI 1.4b, dwa głośniki stereo, TouchPad z obsługą gestów wielopunktowych |
| Certyfikaty | Certyfikat ENERGY STAR® Certyfikat EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | HP 255 G7 2D309EA 15,6 FHD / AMD Ryzen R3-3200U / 8GB / 256GB SSD M.2 PCIe / DVD-RW / Radeon Vega 3 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










