HP EliteBook 1050 G1 3ZH17EA 15,6 FHD / i5-8400H / 8GB / 256 GB SSD NVMe / Intel® UHD 630 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | Core i5 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
Opis

- aluminiowa lekka obudowa z wbudowaną przesłoną kamery
- bardzo wydajne procesory Intel 8 generacji
- podświetlana klawiatura (opcja), głośniki Bang & Olufsen
- możliwość zadokowania w dedykowanej stacji
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-8400H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2400MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa z wbudowanym filtrem prywatności |
| Rodzaj matrycy | IPS \ filtr prywatności |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie boczne |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 16h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | - |
| Wymiary (cm) | 36 x 25.4 x 1.89 cm |
| Waga (kg) | 2,06 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Kamerka z technologią Intel RealSense™ |
| Zastosowane technologie | HP BIOSphere Gen4, HP DriveLock i Automatic DriveLock, HP Password Manager, HP Secure Erase, Microsoft Security Defender, Uwierzytelnianie przy uruchamianiu komputera, Uwierzytelnianie przed rozruchem Wbudowany układ zabezpieczający TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified and EPEAT® Gold registered |
| Pełna nazwa | HP EliteBook 1050 G1 3ZH17EA 15,6 FHD / i5-8400H / 8GB / 256 GB SSD NVMe / Intel® UHD 630 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










