HP EliteBook x360 830 G6 6XD35EA 13,3 FHD / i5-8565U / 16GB / 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe/ Intel® HD 620 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 13,3” | Core i7 | 16GB | 512GB | Intel | W10 Pro |
Opis
- wytrzymała, aluminiowa obudowa
- głośniki Bang & Olufsen, wbudowana technologia SureSense, SureRun, SureStart
- opcjonalnie matryca z wbudowanym filtrem prywatności SureView (cyfrowy filtr prywatności)
- możliwość zadokowania w dedykowanej stacji
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-8565U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2400MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 15h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 30.66 x 21.52 x 1.69 cm |
| Waga (kg) | 1,35 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Bateria 53 Wh Li-ion, kamera IR 720p HD, głośniki Bang & Olufsen |
| Zastosowane technologie | Wifi 6 ax, HP Sure Click; HP Sure Start Gen5; HP Sure Run Gen2; HP Sure Recover Gen2; HP BIOSphere Gen5; HP Client Security Gen5; HP Sure Sense |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified; EPEAT® 2019 Silver; Low halogen; TCO 8.0 Certified; Xyzmo Certification for digital signature |
| Pełna nazwa | HP EliteBook x360 830 G6 6XD35EA 13,3 FHD / i5-8565U / 16GB / 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe/ Intel® HD 620 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










