HP EliteDesk 800 G6 DM 1D2K2EA / i5-10500 / 8GB / 256GB SSD M.2 NVMe / Intel UHD Graphics 630 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Mini PC | i5-10500 | 8GB | 256GB | Intel UHD | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
Minikomputer biurkowy HP EliteDesk 800 G6 DM
to najmniejszy i jednocześnie niezwykle wydajny komputer biznesowy. Wyposażony w najnowsze procesory Intel, dziesiętej generacji, serii i5, i7 oraz i9. Stylistyka została mocno odświeżona, postawiono na prosty design w kolorze czrni i grafitu. Upgrade przeszło również wnętrze komputera, zostało wyposażone w najniowsze podzespoły dostępne na rynku. Minikomputer biurkowy HP EliteDesk 800 G6 można zainstalować za monitorem lub wewnątrz 24-calowego wyświetlacza HP Mini-in-One. HP oferuje teraz bardzo wydajną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti jako opcjonalną dedykowaną kartę graficzną. EliteDesk 800 G6 wyposażono w dwa gnizda flex (konfiguracja portów), wyposażony został w dwa gniazda pamięci RAM i obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM DDR4-2666 / 3200. Jak przystało na produkt typowo biznesowy EliteDesk 800 G6 można skonfigurować w różnych opcjach pamięci masowej, wyposażony jest w gniazdo 1x M.2 2230 na kartę WLAN i 2x gniazda M.2 2280 na pamięć masową PCIe.- procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji
- bardzo mały rozmiar: 17,7 × 17,5 × 3,4 cm
- duża wydajność i uniwersalność zastosowań
- Mnogość złącz
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | tak |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | 800DM G6 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | 10 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5 10500 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCIe NVME |
| Komunikacja | Bluetooth • LAN 10/100/1000 • WiFi 802.11 ax |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 6 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 gniazdo M.2 2230, 2 gniazda M.2 2242/2280 |
| Interfejs sieciowy | Karta sieciowa Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) Wi-Fi® z modułem Bluetooth® M.2 Combo, z technologią vPro™ |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 630 |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Obudowa | Mini PC |
| Moc zasilacza | Zewnętrzny zasilacz 65 W |
| Kolor | Czarny • Szary |
| Wymiary | 17,7 × 17,5 × 3,4 cm |
| Waga | 1.42 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | Door-to-door |
| Pełna nazwa | HP EliteDesk 800 G6 DM 1D2K2EA / i5-10500 / 8GB / 256GB SSD M.2 NVMe / Intel UHD Graphics 630 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











