HP Inc. Komputer EliteDesk 705DM G5 R5-3400G 512/16GB/W10P 8RE17AW
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Mini PC | Ryzen 5 | 16GB | 512GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- USB 3.1 typu C
- Możliwość montażu VESA
- Posiada kartę sieciową Intel Wi-Fi 6 AX200
- Kompaktowa obudowa
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | tak |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer EliteDesk 705DM G5 R5-3400G 512/16GB/W10P 8RE17AW |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











