HP Inc. Komputer EliteDesk 800 G5 TWR 7PE87EA / i5-9600 / 8GB / 2568GB SSD PCIe / Intel UHD / DVD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TWR | i5-9600 | 8GB | 256GB | Intel UHD | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- USB typu-C
- 2 USB 2.0 typu-A, 2 USB 3.0 typu-A, 2 USB 3.1 typu-A
- Czytnik kart pamięci
- Możliwość rozbudowy o dedykowaną kartę graficzną
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | EliteDesk 800TWR G5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | 9 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5 9600 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) • 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | Intel |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A • 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Obudowa | Tower |
| Moc zasilacza | 250 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 370 mm |
| Szerokość | 154 mm |
| Głębokość | 365 mm |
| Waga | 9.86 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Informacje o gwarancji | OnSite - naprawa w miejscu użytkowania |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer EliteDesk 800 G5 TWR 7PE87EA / i5-9600 / 8GB / 2568GB SSD PCIe / Intel UHD / DVD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











