HP Inc. Komputer EliteDesk 800 G5 i5-9500 256/8GB/DVD/W10P 7PE86EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Tower | i5-9500 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- USB typu-C
- 2 USB 2.0 typu-A, 2 USB 3.0 typu-A, 2 USB 3.1 typu-A
- Czytnik kart pamięci
- Możliwość rozbudowy o dedykowaną kartę graficzną
Komputer HP EliteDesk 800 G5 typu wieża
Podnieś poprzeczkę wydajności, bezpieczeństwa i możliwości zarządzania.
- Windows 10 Pro 64
- Procesor Intel Core i5 9. generacji (i5-9400, i5-9500)
- 8 GB pamięci; Pamięć masowa SSD 256 GB
- Zintegrowana Karta graficzna Intel UHD Graphics 630
Specyfikacja techniczna
| Model | EliteDesk 800 G5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 Hz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9500 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) • 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | Intel |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 • 2 x PCIe 3.0 x 1 • 3 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A • 2 x USB 3.0 Type-A • 2 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Kolor | Czarny • Srebrny |
| Wysokość | 365 mm |
| Szerokość | 154 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 9.86 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer EliteDesk 800 G5 i5-9500 256/8GB/DVD/W10P 7PE86EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











