HP Inc. Komputer EliteDesk 800 G5 i5-9500 256/8GB/W10P 7PF42EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Mini PC | i5-9500 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- Posiada trzy gniazda rozszerzeń formatu M.2
- Lekka i kompaktowa obudowa
- Możliwość montażu VESA
- Procesor Intel Core i5 9. generacji
Minikomputer biurkowy HP EliteDesk 800 G5
Ten supermocny minikomputer klasy korporacyjnej jest teraz bardziej elastyczny niż kiedykolwiek wcześniej.
- Windows 10 Pro 64
- Procesor Intel Core i5 9. generacji
- 8 GB pamięci; Pamięć masowa SSD 256 GB
- Zintegrowana Karta graficzna Intel UHD Graphics 630
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | tak |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | EliteDesk 800 G5 DM |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9500 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI • 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | Intel |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A • 2 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Obudowa | Small Desktop |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Kolor | Czarny • Srebrny |
| Wysokość | 34 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 0.96 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Informacje o gwarancji | OnSite - naprawa w miejscu użytkowania |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer EliteDesk 800 G5 i5-9500 256/8GB/W10P 7PF42EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











