HP Inc. Komputer EliteDesk 800 SFF G5 i7-9700 512/16/DVD/W10P 7PF06EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| SFF | i7-9700 | 16GB | 512GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- Zasilacz 250W z certyfikatem Platiunium
- Posiada czytnik kart pamięci wraz z napędem optycznym DVD
- 2 USB 3.0 typu-A, 4 USB 2.0 typu-A, 4 USB 3.1 typu-A
- Możliwe zamontowanie do 128 GB pamięci RAM
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | EliteDesk 800 G5 Compact Format |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Generacja procesora | 9 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-9700 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | DVD |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | Intel |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 • 2 x PCIe 3.0 x 16 • 3 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A • 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Kolor | Czarny • Srebrny |
| Wysokość | 100 mm |
| Szerokość | 338 mm |
| Głębokość | 308 mm |
| Waga | 6.13 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura HP Business Slim USB Przewodowa mysz optyczna USB HP |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Informacje o gwarancji | OnSite - naprawa w miejscu użytkowania |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer EliteDesk 800 SFF G5 i7-9700 512/16/DVD/W10P 7PF06EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











