HP Inc. Komputer EliteOne 800 G6 AIO Touch 273B1EA i7-10700 / 16GB / 512 GB SSD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23.8"T | i7-10700 | 16GB | 512GB | Intel UHD | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

Styl i wydajność w jednym urządzeniu AiO
Niezwykle wąski monitor HP EliteOne 800 G6 All-in-One o przekątnej 23,8 przykuwa uwagę swoim olśniewającym wyglądem. Zwiększ swoje oczekiwania, korzystając z tego potężnego, bezpiecznego i bezkompromisowego rozwiązania dla kluczowych pracowników w firmie. HP EliteOne 800 AiO stanowi uzupełnienie stylu Twojego biura dzięki smukłemu profilowi i wyranowanej konstrukcji. Dzięki wąskim ramkom z trzech stron i systemowi zarządzania przewodami ten stylowy monitor AiO wyróżnia Twoje biuro.Nowa, niesamowita konstrukcja
HP EliteOne 800 AiO stanowi uzupełnienie stylu Twojego biura dzięki smukłemu profilowi i wyranowanej konstrukcji. Dzięki wąskim ramkom z trzech stron i systemowi zarządzania przewodami ten stylowy monitor AiO wyróżnia Twoje biuro.Bezpieczeństwo pracy z komputerem
Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, aby stworzyć zawsze działającą, zawsze aktywną i odporną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami. Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure.

Szybka praca, łączność i responsywne działanie
Zyskaj niezwykłą responsywność, łączność i szybkość działania dzięki procesorowi Intel Core 10. generacji, który pozwoli Ci na szybkie i niezawodne uruchamianie aplikacji, tworzenie treści i nawiązywanie łączności.
Specyfikacja techniczna
| Model | EliteOne 800 G6 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Procesor Intel Core i7-10700 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A • 2 x USB 3.1 Type-C • 3 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Obudowa | All-In-One |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 541.1 cm |
| Szerokość | 539.7 cm |
| Głębokość | 236.9 cm |
| Waga | 10.36 kg |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura Mysz |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer EliteOne 800 G6 AIO Touch 273B1EA i7-10700 / 16GB / 512 GB SSD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











