HP Inc. Komputer EliteOne 800AIONT G5 i5-8500 256/8GB/DVD/W10P 7ZW82EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23,8" | Core i5 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- najwyższa jakość wykonania oraz rozbudowanie funkcje bezpieczeństwa
- opcjonalna, szybka, wielopoziomowa autentykacja pracownika za pomocą RFID oraz czytnika linii papilarnych zgodnego z FIPS-201
- wysuwana kamera FHD 2MP, 1080p, do 30 fps, ze zintegrowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych
- opcjonalna dedykowana karta graficzna AMD®Radeon™RX560 4GB GDDR5
Specyfikacja techniczna
| Model | EliteOne 800 G5 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-8500 |
| Generacja procesora | Ósma |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Srebrny |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Height Adjustable Stand |
| Wysokość | 467.7 mm |
| Szerokość | 539.6 mm |
| Głębokość | 180.2 mm |
| Waga | 8.73 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer EliteOne 800AIONT G5 i5-8500 256/8GB/DVD/W10P 7ZW82EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











