HP Inc. Komputer Mini PC 600DM G6 1D2E3EA / i5-10500T / 8GB / 256GB SSD / W10Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| DM | i5-10500T | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
HP ProDesk 600 G6 DM
to seria mini-komputerów komputerów przeznaczona do pracy w nowoczesnej przestrzeni biurowej. Wyposażone są w nowe procesory Intel, dziesiątej generacji, z rodziny i5, i3, i7 (w zależności od konfiguracji) . Stylistyka samego urządzenia została odświeżona, postawiono na prosty design w kolorze czrni i grafitu. Upgrade przeszło również wnętrze komputera, zostało wyposażone w najniowsze podzespoły dostępne na rynku. Jedną z największych zalet tej jednostki są dwa konfigurowalne porty Flex, dzięki którym konfiguracja może być szyta na miarę potrzeb uytkowinka. Porty flex to możliwość skonfigurowania dodatkowych portów takich jak: DisplayPort™ 1.4, HDMI 2.0, VGA, szeregowy, SuperSpeed USB Type-C® o przepustowości 10 Gb/s). Dwa gniazda pamięci RAM zapewniają możliwość rozszerzenia do 64 GB pamięci RAM DDR4-3200MHz. Magazyn dyskowy zbudować można w oparciu o jedenen dysk twardy 2,5″ HDD oraz jedn dysk montowany w gnieździe M.2 2280 (NVMe PCIe) obsługujący dyski do 2TB pojemności.- procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji
- bardzo mały rozmiar, możliwość montażu na tylnej ścianie monitora (uchwyt VESA)
- duża wydajność i uniwersalność zastosowań
- czujnik otwarcia obudowy
Specyfikacja techniczna
| Model | 600DM G6 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.3 MHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.8 MHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5 10500T |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 256 GB |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Komunikacja | Bluetooth • LAN 10/100/1000 • WiFi 802.11 ax |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 6 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 630 |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny • Szary |
| Wymiary | 17.7 x 17.5 x 3.4 cm |
| Waga | 1.25 kg |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer Mini PC 600DM G6 1D2E3EA / i5-10500T / 8GB / 256GB SSD / W10Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











