HP Inc. Komputer ProDesk 400DM G6 i5-10500T 256/8G/W10P 1C6Y8EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Mini PC | i5-10500T | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
HP ProDesk 400 G6 DM
to seria miniaturowych komputerów stacjonarnych przeznaczonych do pracy w nowoczesnym biurze. Wyposażone w wydajne procesory Intela z rodzin i5, i3, i7 (w zależności od konfiguracji) dziesiątej generacji. Stylistyka została mocno odświeżona, postawiono na prosty design w kolorze czrni i grafitu. Upgrade przeszło również wnętrze komputera, zostało wyposażone w najniowsze podzespoły dostępne na rynku. Nowego ProDeska wyposażono również w port flex (konfiguracja portu opcjonalnego - jedna z następujących opcji: DisplayPort™ 1.4, HDMI 2.0, VGA, szeregowy, SuperSpeed USB Type-C® o przepustowości 10 Gb/s). Dwa gniazda pamięci RAM zapewniają możliwość rozszerzenia do 64 GB pamięci RAM DDR4-2933MHz(w przypadku procesorów Intel® Core™ i7). Jak przystało na produkt typowo biznesowy ProDesk 400 G7 DM można skonfigurować w różnych opcjach rozbudowy magazynu dyskowego. Do dyspozycji użytkowaników oddano możliwość instalacji, jedenego dysku twardego 2,5″ HDD oraz jednego dysku montowanego w gnieździe M.2 2280 (NVMe PCIe) obsługującego dyski do 2TB pojemności.- procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji
- bardzo mały rozmiar: 17,7 x 17,5 x 3,42 cm
- duża wydajność i uniwersalność zastosowań
- możliwość montażu na tylnej ścianie monitora (uchwyt VESA)
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | ProDesk 400DM G6 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.8 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-10500T |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Karta dźwiękowa | Kodek Realtek ALC3205 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 2.0 Type-A • 2 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Obudowa | Small Desktop |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 34 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 1.25 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura przewodowa USB HP Przewodowa mysz optyczna USB HP |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer ProDesk 400DM G6 i5-10500T 256/8G/W10P 1C6Y8EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











