HP Inc. Komputer ProDesk 600 G6 MT i7-10700 512/16/DVD/W10P 272X6EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| MT | i7-10700 | 16GB | 512GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
HP ProDesk 600 G6 MT
to bardzo wydajny komputer biznesowy w formie małej wieży. Wyposażony w najnowsze procesory Intel, dziesiętej generacji, serii i3, i5 oraz i7. Stylistyka została mocno odświeżona, postawiono na prosty design w kolorach czerni i grafitu. Upgrade przeszło również wnętrze komputera, zostało wyposażone w najniowsze podzespoły dostępne na rynku. HP oferuje ten model również z opcjonalną, dedykowaną kartą graficzną AMD Radeon R7 430, AMD Radeon RX 550X, AMD® RadeonTM 520 1GB lub NVIDIA® GeForce® RTX 2060 super 8GB. Komputer Prodesk 600 G6 wyposażony został w cztery gniazda pamięci RAM i obsługuje maksymalnie 128GB pamięci RAM DDR4-2666/3200 MHz. Jak przystało na produkt typowo biznesowy omawiany HP ProDesk skonfigurować można w wielu opcjach pamięci masowej, wyposażony jest w gniazdo 1x M.2 2230 na kartę WLAN i 1x gniazdo M.2 2280 na pamięć masową PCIe oraz slot na dysk twardy 2,5 lub 3,5 cala.- procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji
- opcjonalne dedykowane karty graficzne
- duża wydajność i uniwersalność zastosowań
- mnogość portów, w tym 9 portów USB typ A i 1 port USB-C
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | ProDesk 600 G6 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-10700 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | Intel |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 2.0 Type-A • 2 x USB 3.1 Type-A • 5 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 • 1 x RS-232 |
| Obudowa | Micro Tower |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 303 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Głębokość | 337 mm |
| Waga | 5 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer ProDesk 600 G6 MT i7-10700 512/16/DVD/W10P 272X6EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











